שותפינו

ברו (Beroe)

ברו יצרה את התחום של Procurement Intelligence.  הפורטל של ברו מאפשר לך קבלת מידע מפורט על מגמות ומחירים, בפילוח לפי אזורים, באלפי קטיגוריות – של רכש ישיר ועקיף.  ברו מספקת גם מידע מקיף על סיכוני ספקים ויכולה לבצע חקר שוק יעודי לפי הדרישות שלך.  לברו אלפי לקוחות בעולם.

ספנדקי (Spendkey)

ספנדקי היא חברה בריטית מהמתקדמות בשימושי דאטה ו –  AI ברכש.  הפיתרונות של ספנדקי משמשים לסיווג וניתוח דאטה, יצירת וטיוב קטלוגים, ספנד אנליטיקס ואפליקציות        AI יעודיות ברכש.  חברות במגוון תעשיות וגדלים בעולם מישתמשות במוצרים של ספנדקי.

לווהדאטה (Levadata)

המערכת היחודית של לווהדאטה מיועדת לרכש האלקטרוניקה והמכניקה.  היא מאפשרת איתור הזדמנויות חיסכון ברמת הפריט על ידי בנצ'מרקינג של מידע ממספר רב של מקורות ושימוש בשיטות נוספות.  במקביל משמשת המערכת ככלי לניהול סיכונים מפורט ברמת הפרויקט/ספק/פרויקט NPI.

ספיריון  (Saphirion)

הפיתרון של ספיריון משמש לניתוח מחירים בשיטת NLPP – Non Linear Price Performance.  השימוש בשיטה זאת נותן תוך השקעת מאמץ וזמן קצרים יחסית מחירי מטרה ריאלים לפריטים הנקנים ומחירי יעד למחירים חדשים בפיתוח.  במקום להתמקח עם הספק אפשר לעשות איתו משא ומתן מבוסס דאטה, שיניב תוצאות טובות בהרבה.

Software AG

Software AG היא מחברות תוכנה הגדולות ביותר בגרמניה.  מערכת ה – Process Mining שלה מאפשרת חקר וניתוח תהליכים מורכבים על סמך הדאטה שכל תהליך משאיר במערכות המידע, מציאת צווארי בקבוק, עומסים ובעיות, ודרכים ישימות לשפר משמעותית את התהליכים. 

סופקו Suppeco

מערכת ה – SRM של סופקו מאפשרת ניהול כלל היחסים עם הספקים, כמותים ואיכותיים. היחודיות שלה היא יכולתה לנתח מידע מידע לא מובנה (unstructured) שהוא הרוב המכריע של המידע הרלבנטי לניהול ספקים.  השימוש במערכת מגביר את התועלת שהספק והלקוח מפיקים מהיחסים, מקטין סיכונים ומאפשר מדידת שורה ארוכה של KPI, כמותיים ואיכותיים.

פרוולידו (Provalido)

פרוולידו מאפשרת תיעוד וחישוב שקוף וברור של חסכונות בתהליך הרכש.  התהליך מתחיל מרעיון לחיסכון ומיתקדם דרך ישום הרעיון ועד הפקת התועלת הכספית ממנו.  המערכת היא כלל ארגונית, מחליפה גיליונות אקסל ומשיגה אמינות של החסכונות כי כל שלב בתהליך מבוקר ומאושר.  היא מאפשרת גם מעקב אחרי פרויקטי החיסכון. 

Frepple

פרפל היא מערכת ארגונית לתיכנון ואופטימיזציית מלאי, המאפשרת אופטימיזציה של רמות מלאי מול רמת שירות נדרשת.  במערכת 2 מודולים עיקריים – מודול תחזיות, ומודול תיכנון המפיק המלצות דינמיות להזמנה – כמות ותאריך, ומלאי ביטחון.

ORO 

אורו היא חברה מובילה באוטומציית תהליכי רכש ושרשרת אספקה.  היחודיות של אורו היא ביכולתה ליצור תהליכי עבודה מותאמים לצרכים היעודיים של כל ארגון, וביכולת שלה לקשר ולהתממשק בין מערכות מידע שונות ורבות.  מייסדי אורו היו בתפקידים בכירים מאוד בסאפ אריבה והחליטו לפתח מוצר טוב בהרבה עם ארכיטקטורה מודרנית, שמאפשר לעשות יותר ויותר טוב עם פחות משאבים.  אורו זכתה בפרס יוקרתי בתחרות טכנולוגיות רכש DPW על חווית המשתמשים המצויינת שלה.

Scoutbee

פלטפורמת סורסינג חדשנית, מבוססת AI, המאפשרת האצה וקיצור משמעותיים של תהליך איתור הספקים והשגת תוצאות טובות וממוקדות יותר. הפלטפורמה מבצעת את החיפוש הרבה יותר טוב ומהר מהתהליכים הידניים, גם בשל אלגוריתם חיפוש ייעודי מבוסס AI, וגם בגלל מאגרי מידע ייחודים שהיא קונה. המודל העסקי הוא תשלום פר חיפוש, ללא התחייבות ארוכת טווח.

Market Dojo

Market Dojo, חברת תוכנה בריטית המציעה שירות של מכרזים מקוונים ואי סורסינג באמצעות תוכנה עננית (SaaS) , תוכנה מתוחכמת וידידותית למשתמש.

הפתרונות שלהם מאפשרים השגת מחירי שוק אמיתיים, חיסכון משמעותי בעלויות והפחתת סיכונים.