תוכנות

תוכנה לניהול ויצירת תחזיות מלאי

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ונוחה למשתמש, ניתן לשפר את התכנון היומי של החברה ולהגיע לאופטימיזציה. מינט מייצגת בישראל את FrePPle, חברה המתמחה בתכנון וניהול מלאי, תוכנה עננית (SaaS) מתוחכמת וידידותית לשימוש, בעלת מחיר תחרותי ותמורה גבוהה ללקוח.

תוכנה למכרזים מקוונים

מכרזים מקוונים הם שיטה חדשה לביצוע סורסינג שהתפתחה וצברה תאוצה בשנים האחרונות, מינט טכנולוגיות יכולה לעזור לכם לבצע מכרז מקוון בצורה יעילה שתחסוך לכם כסף וזמן.

תוכנת BI ייעודית ברכש

מינט מציגה כלי BI ייחודי לרכש, מכלי הרכש המתקדמים בעולם, המאפשר ניתוח מתקדם ומתן תשובות לשאלות מורכבות ברכש, למשל מהן הסיבות לשינויים בהוצאות בהשוואה לשנה שעברה? אילו קטגוריות מציגות דפוסי התנהגות שאינם עקביים בהוצאות? באלו קטגוריות יש יותר מדי ספקים? המערכת תאפשר קבלת החלטות טובות יותר מהר יותר תוך פינוי זמן מנהלי הקטיגוריות והקניינים האסטרטגיים.

רובוטי תוכנה ו- AI

מינט יכולה לפתח עבורך פתרון למיכון של תהליכי רכש על ידי רובוטי תוכנה. התהליכים יכולים להיות תהליכים תפעוליים או תהליכים עסקיים. הפתרון יבנה ייעודית לצרכים שלך.

תוכנת ניהול חסכונות

רוב הארגונים עדין מודדים חסכונות בגיליונות אקסל. האקסלים נהפכים לגדולים ומסורבלים, וככלי למדידת חיסכון הם מלאי בעיות מעצם היותם כלי אישי ולא ארגוני וכך אין בהם יכולות לשמירת שינויים, אבחנה בין החסכונות לאורך שלביהם במערכת, ווורקפלואו לאישורי החסכון. התוצאה היא מדידה בעייתית של החסכונות שפוגעת באמינות החסכונות ואמינות הרכש. השגת חיסכון היא יעד ומאמץ של הארגון ולא רק של הרכש ולכן ניהול ומדידת החיסכון חייבים להתבצע במערכת ארגונית אחת. מערכת ניהול החסכונות של פרוולידו מאפשרת תיכנון, ניהול ודיווח של החיסכון בהשתתפות כל הפונקציות הרלבנטיות בארגון, למשל רכש, כספים, הנדסה, מו"פ. אנו יכולים לקבוע במערכת יעדי חיסכון, לעקוב אחר מימושם, ולאשר כל התקדמות בידי הפונקציה המתאימה. המערכת קלה לשימוש וברת התאמה לצרכים שלך. ניהול ומדידת חסכונות מאתגר את האנשים ומביא להשגת חסכונות גבוהים יותר מאשר ללא מדידה.