רכש ותכנון באאוטסורסינג

שירותי הרכש הגלובלים של מינט

מינט מציעה לחברות ישראליות שירותי רכש גלובלים בכל העולם. העבודה מיתבצעת בשותפות עם קבוצה של מנהלי רכש בכירים בהודו. אלו אנשים עם נסיון רב מאוד שעבדו בחברות יעוץ ודליברי מערביות, גדולות וגלובליות כמעט בכל טריטוריה בעולם, ניהלו רכש ופרויקטי רכש משמעותיים בתחום העקיף והעלויות שלהם תחרותיות. הם מיתמחים בקטיגוריות indirect כדוגמת מרקטינג, real estate, IT, business travel, ויש רבות נוספות, וגם בקטיגוריות דירקט מסוימות בהם יש יתרון להודו ולמדינות שכנות. אנו יכולים לתת גם שירותי הנדסה ותחומים נוספים. העבודה איתנו יכולה להביא לשיפור השירות ללקוחות הפנימיים על ידי עבודה באזורי הזמן שלהם ולהורדת עלויות. אנו כבר עובדים עם לקוחות ישראליים בשירות זה.

תהליכי רכש בשילוב AI

רכש באאוטסורסינג

מינט מנהלת ומבצעת עבורך את הרכש בקטגוריה מסוימת או מבצעת סורסינג ממוקד במוצר. תחומי האחריות יקבעו במשותף, מאיתור הספקים דרך משא ומתן ועד הגעה לחוזה. אנו מיישמים את המדיניות, היעדים והאילוצים שלכם.


קרא עוד »

שירותי תכנון באאוטסורסינג

מינט מציעה שירותי תיכנון וניהול מלאי באאוטסורסינג – יצירת תחזיות, קביעת ועידכון רמות מלאי, הוצאת תוכנית הצטיידות, הוצאת הזמנות, פעולות משלימות. סל השירותים המדויק יקבע בהתאם לצרכים שלך.


קרא עוד »

רכש תפעולי ותיאום הספקות

אחריות לזמינות הפריטים בארגון, הוצאת הזמנות ומעקב אחריהן עד הגעתן לארגון.


קרא עוד »

שירותי סופר סופלייר (רכש הזמנות קטנות)

אנו נהיה הספק שלך להזמנות הקטנות ונחסוך את ההתעסקות הארגונית וההתמודדות עם ספקים קטנים ורבים - פתיחת ספקים, הזמנות ועבודה איתם. היתרונות הם תהליכים קצרים יותר - תהליכי רכש, תהליכי פיתוח ותהליכים אחרים, לקוחות פנימיים מרוצים יותר וצמצום עלויות..


קרא עוד »

Process Mining

פרוסס מינינג היא טכנולוגיה לניתוח ומדידת תהליכים עסקיים כדי לאתר בעיות ולזהות פיתרונות. הטכנולוגיה מבוססת על ניתוח מקיף של הדאטה שביצוע התהליכים הקיימים משאיר במערכות המידע הארגוניות. השימוש בתוכנה מאפשר חשיפת פערים בין תהליכים כתובים לבין הביצוע שלהם בפועל, מציאת אתגרי אכיפה, הערכת ביצועים ומדידת יעילות, גילוי צווארי בקבוק, והזדמנויות לפתור בעיות אלו כולל על ידי RPA מינט מציע פרויקטים של פרוסס מינינג המשלבים את תוכנת הפרוסס מינינג המובילה של חברת Software AG עם הידע הנרחב שלנו בשרשרת הספקה מבחינתך הלקוח זה אינו פרויקט תוכנה אלא פרויקט יעוץ כשמינט עובדת על התוכנה עבורך. אתה יכול לבחור את כל הפרויקט או רק את השלבים המעניינים אותך: ניתוח המצב הקיים. קביעת תוכנית השתפרות מקיפה. ישום התוכנית.