פרויקטים וייעוץ

טיוב נתונים

EVRYTHNG המנהלת את הזהויות הדיגיטליות של מוצרי הצריכה בעולם, הודיעה ​​ כי היא תשתף פעולה עם מינט טכנולוגיות , מובילת ישראל בתחום הרכש ושרשרת האספקה, כדי להביא את ה- EVRYTHNG Product Cloud ™ ליצרני מוצרי צריכה ומותגים באזור.


קרא עוד »

שיפור תהליכים

מינט יכולה לעצב עבורך את מערכות ותהליכי הרכש ושרשרת האספקה. העיצוב מחדש יהפוך את התהליכים למועילים ויעילים יותר על ידי התאמתם לצרכים העסקיים של החברה וליצירת יתרון תחרותי. שיפור התהליכים יכול לכלול אלמנטים של מיכון ושילוב רובוטי תוכנה (בוטים). התהליכים יכולים להיות תהליכים עסקיים או תפעוליים, בתוך הארגון ו/או עם שותפים וספקים חיצוניים.

איחוד וטיוב קטלוגים

ברשותנו מתודולוגיה ותוכנה ייחודית לטיוב ואיחוד קטלוגים, הן קטלוגי חומרים והן קטלוגי ספקים ולקוחות. באמצעות כלים אלו ניתן גם לסווג אוטומטית מסמכי רכש כמו חשבוניות והזמנות בקטגוריות השונות.

הורדת עלויות והנדסת רכש

מינט תסייע לך בתכנון ויישום הורדת עלויות תוך שימוש במתודולוגיה ושיטות מותאמות לצרכים שלך. שיטות אלו כוללות לדוגמה טיפול בהיבטים מסחריים של הרכש, שימוש בהנדסת רכש על מנת להוריד עלויות בממד הטכנולוגי (למשל שינוי המפרט), אופטימיזציית סורסינג, חישוב ה – Total Cost of Ownership– TCO של העסקה, ניתוח ה – Should cost של הספקים, בחינה באיזו רמה של עץ המוצר לרכוש – חומרי גלם, מודולים או מוצר סופי.

הערכת ספקים

הערכת ספקים חיונית להקטנת הסיכונים ולהשגת שיפורים מהותיים בשרשרת האספקה. מינט תעריך את היכולות של הספק לעמוד בדרישות החברה הכמותיות (למשל קצבי יצור) והאיכותיות. בגמר הפרויקט הלקוח יקבל תמונת מצב ותוכנית ראשונית לסגירת פערים אצל הספקים. תוצאת הפרויקט תהיה הגדלה משמעותית של יכולות שרשרת האספקה של החברה לעמוד בדרישות וצמצום סיכונים.