סדנאות והדרכות

סדנת ניהול והערכת ספקים

חברת מינט טכנולוגיות פיתחה סדנה יחודית לניהול הערכת ספקים. הסדנה מדמה שרשרת הספקה של ארגון בסביבה עסקית מורכבת וגלובלית המכילה ספקים רבים. הדגש הוא על ניהול והערכת הספק לאחר הבחירה בו ועל ראיה מקיפה של הספק, כולל מדדים עסקיים ותיפעוליים (ולא רק מדדי איכות).

סדנת ניהול סיכונים בשרשרת האספקה

סדנת ניהול סיכונים בשרשרת ההספקה מדמה שרשרת הספקה של ארגון בסביבה עסקית מורכבת וגלובלית המכילה סיכויים וסיכונים. המשתתפים עובדים בצוותים כשמטרתם לזהות את הסיכונים, לכמת את השפעתם ולרכוש הגנות כלכליות מתאימות.

סדנת ניהול קטגוריות

ניהול קטגוריה הוא תפישה חדשה יחסית ברכש המתארת ניהול רכש בקטגוריה מסוימת לאורך כל מחזור החיים שלה – תכנון הקטגוריה, סורסינג וניהול יחסים עם ספקים. הסדנה מיועדת למנהלי רכש, מנהלי קטגוריות וקניינים בכירים.

סדנת ניהול עלויות אסטרטגי

סדנת ניהול עלויות אסטרטגי מבוססת על הסדנה של חברת אנקלסריה, חברת יעוץ גלובלית. הסדנה נערכה מאות פעמים בעולם עבור מנהלים בתעשיות רבות מחברות כגון IBM, Dell, Amazon. הסדנה כוללת מתודולוגיה ו- Case studies ותורמת בבניית יכולות פנימיות בחברה.

משחק הבירה

משחק הבירה הינו סימולטור מנהלים שפותח ב- MIT והוא אחד ממשחקי הניהול הידועים בעולם, המשלב פעילות מעשית עם לימוד תיאורטי. הסימולטור הינו כלי אינטרנטי מהנה ופשוט ביותר למשחק. הוא מדמה זרימת חומר ומידע בשרשרת הספקה הכוללת תהליכי יצור, הפצה, קבלת הזמנות מלקוחות ותחזיות.

סדנת AI ברכש

תחום ה – AI ברכש הולך ומיתפוצץ. יש שפע הולך וגדל של אפליקציות ושימושים. מנהלי הרכש צריכים להבין מה התועלות ומהם הסיכונים מה - AI, להחליט אילו שימושים להסיט מהמצב הקיים לטובת AI, איך ליישם את התהליך החדש מבוסס AI – על ידי תוכנת מדף או אפליקציה שפותחה יעודית או ChatGPT, ולהכיר את הרגולציה סביב AI, ביחוד בחברה עם פעילות גלובלית.
סדנת AI ברכש היא סדנה יחודית, בת יום אחד, הנותנת מענה על כל שאלות אלו, ועוד. הסדנה היא סדנה מעשית ונלמד בה גם שימוש ב ChatGPT – לאפליקציות רכש. בתום הסדנה מישתמשים יוכלו לבחור נכון את אסטרטגיית ה – AI ברכש בארגון שלהם ולעבוד עצמאית ב – ChatGPT.

נושאי הסדנה -
מבוא ל – AI.
שימושי AI ברכש.
עבודה מעשית בבנית ישומי רכש עם ChatGPT .
הערך של AI ברכש.
RPA ברכש.
רגולצית AI ונושאים חוקיים.