פתרונות החברה

פלטפורמה לאיתור ספקים מבוססת AI

Scoutbee

הבעיות בתהליכי הסורסינג הידניים הקיימים ידועות לכולנו – תאריכים ארוכים, דורשים משאבים ניכרים ובמקרים רבים תוצאות הסורסינג לא טובות – יש הרבה ספקים לא מתאימים, מעט ספקים מתאימים, לא ברור מיהו ספק ומיהו יצרן.


קרא עוד »

פרויקטים וייעוץ

טיוב נתונים

EVRYTHNG המנהלת את הזהויות הדיגיטליות של מוצרי הצריכה בעולם, הודיעה ​​ כי היא תשתף פעולה עם מינט טכנולוגיות , מובילת ישראל בתחום הרכש ושרשרת האספקה, כדי להביא את ה- EVRYTHNG Product Cloud ™ ליצרני מוצרי צריכה ומותגים באזור.


קרא עוד »

שיפור תהליכים

מינט יכולה לעצב עבורך את מערכות ותהליכי הרכש ושרשרת האספקה. העיצוב מחדש יהפוך את התהליכים למועילים ויעילים יותר על ידי התאמתם לצרכים העסקיים של החברה וליצירת יתרון תחרותי. שיפור התהליכים יכול לכלול אלמנטים של מיכון ושילוב רובוטי תוכנה (בוטים). התהליכים יכולים להיות תהליכים עסקיים או תפעוליים, בתוך הארגון ו/או עם שותפים וספקים חיצוניים.

איחוד וטיוב קטלוגים

ברשותנו מתודולוגיה ותוכנה ייחודית לטיוב ואיחוד קטלוגים, הן קטלוגי חומרים והן קטלוגי ספקים ולקוחות. באמצעות כלים אלו ניתן גם לסווג אוטומטית מסמכי רכש כמו חשבוניות והזמנות בקטגוריות השונות.

הורדת עלויות והנדסת רכש

מינט תסייע לך בתכנון ויישום הורדת עלויות תוך שימוש במתודולוגיה ושיטות מותאמות לצרכים שלך. שיטות אלו כוללות לדוגמה טיפול בהיבטים מסחריים של הרכש, שימוש בהנדסת רכש על מנת להוריד עלויות בממד הטכנולוגי (למשל שינוי המפרט), אופטימיזציית סורסינג, חישוב ה – Total Cost of Ownership– TCO של העסקה, ניתוח ה – Should cost של הספקים, בחינה באיזו רמה של עץ המוצר לרכוש – חומרי גלם, מודולים או מוצר סופי.

אופטימיזציית סורסינג

פרויקט אופטימיזציית סורסינג בקטגוריה, מבוסס תוכנה ייחודית, שהתפוקה שלו היא פתרון אופטימאלי בקטגוריה המתחשב באילוצי הארגון ובהעדפות הלקוחות הפנימיים.

הערכת ספקים

הערכת ספקים חיונית להקטנת הסיכונים ולהשגת שיפורים מהותיים בשרשרת האספקה. מינט תעריך את היכולות של הספק לעמוד בדרישות החברה הכמותיות (למשל קצבי יצור) והאיכותיות. בגמר הפרויקט הלקוח יקבל תמונת מצב ותוכנית ראשונית לסגירת פערים אצל הספקים. תוצאת הפרויקט תהיה הגדלה משמעותית של יכולות שרשרת האספקה של החברה לעמוד בדרישות וצמצום סיכונים.

רכש ותכנון באאוטסורסינג

רכש באאוטסורסינג

מינט מנהלת ומבצעת עבורך את הרכש בקטגוריה מסוימת או מבצעת סורסינג ממוקד במוצר. תחומי האחריות יקבעו במשותף, מאיתור הספקים דרך משא ומתן ועד הגעה לחוזה. אנו מיישמים את המדיניות, היעדים והאילוצים שלכם.


קרא עוד »

שירותי תכנון באאוטסורסינג

מינט מציעה שירותי תיכנון וניהול מלאי באאוטסורסינג – יצירת תחזיות, קביעת ועידכון רמות מלאי, הוצאת תוכנית הצטיידות, הוצאת הזמנות, פעולות משלימות. סל השירותים המדויק יקבע בהתאם לצרכים שלך.


קרא עוד »

שירותי סופר סופלייר (רכש הזמנות קטנות)

אנו נהיה הספק שלך להזמנות הקטנות ונחסוך את ההתעסקות הארגונית וההתמודדות עם ספקים קטנים ורבים - פתיחת ספקים, הזמנות ועבודה איתם. היתרונות הם תהליכים קצרים יותר - תהליכי רכש, תהליכי פיתוח ותהליכים אחרים, לקוחות פנימיים מרוצים יותר וצמצום עלויות..


קרא עוד »

רכש תפעולי ותיאום הספקות

אחריות לזמינות הפריטים בארגון, הוצאת הזמנות ומעקב אחריהן עד הגעתן לארגון.


קרא עוד »

תוכנות

תוכנה לניהול ויצירת תחזיות מלאי

באמצעות טכנולוגיה מתקדמת ונוחה למשתמש, ניתן לשפר את התכנון היומי של החברה ולהגיע לאופטימיזציה. מינט מייצגת בישראל את FrePPle, חברה המתמחה בתכנון וניהול מלאי, תוכנה עננית (SaaS) מתוחכמת וידידותית לשימוש, בעלת מחיר תחרותי ותמורה גבוהה ללקוח.

תוכנה למכרזים מקוונים

מכרזים מקוונים הם שיטה חדשה לביצוע סורסינג שהתפתחה וצברה תאוצה בשנים האחרונות, מינט טכנולוגיות יכולה לעזור לכם לבצע מכרז מקוון בצורה יעילה שתחסוך לכם כסף וזמן.

רובוטי תוכנה ו- AI

מינט יכולה לפתח עבורך פתרון למיכון של תהליכי רכש על ידי רובוטי תוכנה. התהליכים יכולים להיות תהליכים תפעוליים או תהליכים עסקיים. הפתרון יבנה ייעודית לצרכים שלך.

תוכנת BI ייעודית ברכש

מינט מציגה כלי BI ייחודי לרכש, מכלי הרכש המתקדמים בעולם, המאפשר ניתוח מתקדם ומתן תשובות לשאלות מורכבות ברכש, למשל מהן הסיבות לשינויים בהוצאות בהשוואה לשנה שעברה? אילו קטגוריות מציגות דפוסי התנהגות שאינם עקביים בהוצאות? באלו קטגוריות יש יותר מדי ספקים? המערכת תאפשר קבלת החלטות טובות יותר מהר יותר תוך פינוי זמן מנהלי הקטיגוריות והקניינים האסטרטגיים.

סדנאות והדרכות

סדנת ניהול והערכת ספקים

חברת מינט טכנולוגיות פיתחה סדנה יחודית לניהול הערכת ספקים. הסדנה מדמה שרשרת הספקה של ארגון בסביבה עסקית מורכבת וגלובלית המכילה ספקים רבים. הדגש הוא על ניהול והערכת הספק לאחר הבחירה בו ועל ראיה מקיפה של הספק, כולל מדדים עסקיים ותיפעוליים (ולא רק מדדי איכות).

סדנת ניהול סיכונים בשרשרת האספקה

סדנת ניהול סיכונים בשרשרת ההספקה מדמה שרשרת הספקה של ארגון בסביבה עסקית מורכבת וגלובלית המכילה סיכויים וסיכונים. המשתתפים עובדים בצוותים כשמטרתם לזהות את הסיכונים, לכמת את השפעתם ולרכוש הגנות כלכליות מתאימות.

סדנת ניהול קטגוריות

ניהול קטגוריה הוא תפישה חדשה יחסית ברכש המתארת ניהול רכש בקטגוריה מסוימת לאורך כל מחזור החיים שלה – תכנון הקטגוריה, סורסינג וניהול יחסים עם ספקים. הסדנה מיועדת למנהלי רכש, מנהלי קטגוריות וקניינים בכירים.

סדנת ניהול עלויות אסטרטגי

סדנת ניהול עלויות אסטרטגי מבוססת על הסדנה של חברת אנקלסריה, חברת יעוץ גלובלית. הסדנה נערכה מאות פעמים בעולם עבור מנהלים בתעשיות רבות מחברות כגון IBM, Dell, Amazon. הסדנה כוללת מתודולוגיה ו- Case studies ותורמת בבניית יכולות פנימיות בחברה.

משחק הבירה

משחק הבירה הינו סימולטור מנהלים שפותח ב- MIT והוא אחד ממשחקי הניהול הידועים בעולם, המשלב פעילות מעשית עם לימוד תיאורטי. הסימולטור הינו כלי אינטרנטי מהנה ופשוט ביותר למשחק. הוא מדמה זרימת חומר ומידע בשרשרת הספקה הכוללת תהליכי יצור, הפצה, קבלת הזמנות מלקוחות ותחזיות.