בעיות בשרשרת האספקה

Share This Post

כל מי שעבד בחייו בייצור של מוצר כלשהו יודע להגיד עד כמה מדובר במשימה תובענית. מי שמגיע מעולם הייבוא או השיווק לא יבין את המתח הקשור בייצור מוצר שהוא לגמרי שלך מכף רגל ועד ראש ואת הרצון ליצור את המסגרת האיכותית ביותר שבה המוצר מגיע בסופו של דבר ללק.

כיצרנים – המבוכה הגדולה ביותר שיכולה להיות לנו קשורה לבעיות בשרשרת האספקה

כל מי שעבד בחייו בייצור של מוצר כלשהו יודע להגיד עד כמה מדובר במשימה תובענית. מי שמגיע מעולם הייבוא או השיווק לא יבין את המתח הקשור בייצור מוצר שהוא לגמרי שלך מכף רגל ועד ראש – ואת הרצון ליצור את המסגרת האיכותית ביותר שבה המוצר מגיע בסופו של דבר ללקוח. כל הסיפור הזה נהיה מתסכל פי כמה וכמה, כשהלקוח מקבל מוצר לא איכותי או שנגרם לו נזק בגלל תנאים שלא קשורים אלינו. בינינו ובין הלקוח יש הרבה מאוד גורמים – גורמי אספקה שונים, שיווק והובלות. בכל אחד מהשלבים האלה המוצר שלנו עובר ידיים – ולא מן הנמנע שבגלל רשלנות כזו או אחרת ייגרם נזק או בעיה אחרת, בעיה שבסופו של דבר אנחנו נתפסים כאחראים המלאים אליה. לכן אנחנו צריכים למנוע בכל מחיר את הבעיות האלו – אבל השאלה היא כיצד לעשות זאת.

בשביל למנוע בעיות בשרשרת האספקה – הכל מתחיל באריזה נכונה

הדרך הבטוחה ביותר בשביל ליצור את התנאים האופטימליים למניעת בעיות בשרשרת האספקה היא ליצור את האריזה האיכותית והחזקה ביותר עבור המוצר שלנו. ברגע שבו המוצר שלנו ארוז בקפידה ובבטחה – גם התנהלות רשלנית של גורם בשרשרת האספקה לא תגרום לכך שייגרם למוצר נזק ולא תגרום להיווצרות לקוחות לא מרוצים שמביעים את חוסר שביעות הרצון שלהם כלפי החברה שלנו. כיום, קיימים כמה וכמה פתרונות אריזה איכותיים יותר ופחות, שיכולים להתאים למוצרים השונים שאנחנו מייצרים – וכדאי לבחור בפתרון האריזה האופטימלי להשלמת תמונת המוצר כך שלא ייגרם לו נזק.

פתרונות אריזה מתקדמים – מה האפשרויות שלנו?

פתרונות אריזה מודרניים ומתקדמים מתחלקים בין כמה וכמה קטגוריות רלוונטיות. קטגוריה אחת היא כל מה שקשור לקופסאות מסוגים שונים – במרבית המקרים יהיה מדובר בקרטון או חומר קשיח אחר ובשביל ליצור את המראה הדקורטיבי והאיכותי ניתן בהחלט לצפות בסרטים, גלילים או בכל אמצעי אחר. יתרה מכך – במרבית המקרים עלינו ליצור אריזה שמתאימה למוצר ולחברה שלנו – וגם על זה כדאי לתת דעתנו. עוד פתרון אריזה שצריך לתת עליו את הדעת הוא כל מה שקשור להגנה על המוצר שלנו – ואת זה לא עושים רק עם קופסאות. בשביל להגן על המוצר שלנו צריך להשתמש גם בספוג, קלקר, שרינק או כל טכניקה אחרת שמתאימה למוצר שלנו ותשמור עליו מוגן ואיכותי עד שיגיע ללקוח. מוצרים שצריכים לשמור על טריות מסוג מסוים – חייבים לתת דעתם גם לכך במסגרת שקיות וטכניקות אחרות של שמירה על טריות.

לארוז נכון – ולהיות בטוחים שהמוצר האיכותי שלכם מגיע בשלמותו ללקוחות

ברגע שבו אנחנו אורזים את המוצר שלנו נכון – אנחנו מבטיחים את ההגעה הבטוחה של ללקוח, גם אם ההתנהלות של גורמים אחרים בשרשרת האספקה היא לא התנהלות תקינה. קחו את גורל המוצרים שלכם בידיים שלכם – ותשקיעו באריזתו.

More To Explore

תהליכי רכש בשילוב AI

תהליכי רכש בשילוב AI

מהפכה ברכש עם בינה מלאכותית: קפיצת מדרגה אסטרטגית בסביבה העסקית המהירה של היום, תהליכי רכש עוסקים לא רק בחיסכון בעלויות אלא גם במינוף הטכנולוגיה ליתרונות

קרא עוד »
RPA

RPA

פתיחת יעילות ברכש: היתרונות של RPA בנוף העסקי המתפתח במהירות, RPA, או Robotic Process Automation, התגלה ככוח טרנספורמטיבי. מייעול התפעול ועד לשיפור הפרודוקטיביות, RPA מחולל

קרא עוד »